16

نوار چسب 5 سانت قهوه ای جانسونشناسه کالا: 1048

 • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۲۲,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ تومان
۹ %

  نقد و بررسی اجمالی نوار چسب 5 سانت قهوه ای جانسون

  نوار چسب کارتن پهن جانسون به طول 90 یارد و عرض 5 سانت به رنگ قهوه ای بهترین گزینه برای کارتن ها میباشد  به دلیل همرنگ بودن با کارتن های قهوه ای نسبت به چسب های شیشه ای و کریستال پر فروش تر هستند و با توجه به کیفیت و قیمت مناسبشان مورد توجه کاربران زیادی قرار دارند. چسب کارتن جانسون دارای قدرت چسبندگی نسبتا خوبی میباشد با توجه به قیمت مناسبی که این چسب دارد.

   

  راه های ارتباطی با ما:


  تلفن تماس:

   09124521585

  025-36623795

   

  واتساپ:

  09935667505

   

   

   

  نقد و بررسی : نوار چسب کارتن پهن جانسون 90 یارد 5 سانت قهوه ای:

   

  نوار چسب های کارتن که به آنها چسب قهوه ای نیز میگویند یکی از محبوب ترین نوع چسب در بین ایرانی ها میباشد که حداقل افرادی هستند که در خانه،ماشین،اداره یا مطب خود نداشته باشند.چسب های کارتن پهن نیز نوعی از چسب های کارتن هستند که با توجه به رنگ قهوه ای آنها گزینه ی مناسبی برای چسباندن کارتن ها میباشند؛ و به دلیل پهن بودن عرض آنها بیشتر برای بسته بندی،چسباندن پوستر و … مورد استفاده قرار میگرند.

   

   

  • چسب کارتن پهن جانسون برای اتصال بین دو طرف کارتن ها به یکدیگر و در بسته‌ بندی کارتن‌های سنگین و سبک مورد استفاده قرار میگیرد.
  • این چسب های کارتن در اسباب کشی منازل بسیار پر کاربرد هستند و به دلیل استحکامی که دارند بسیار مورد توجه افراد قرار میگیرد.
  • چسب کارتن بزرگ جانسون به راحتی به کمک قیچی و تیغ بریده می شوند و کاربری با آن ها آسان است.
  • استفاده از این چسب برای دیوار رنگ ‌روغن توصیه نمی شود، زیرا باعث کنده شدن رنگ آن می گردد.
  • چسب کارتن پهن قهوه ای جانسون قابلیت اتصال به کاغذ، مقوا و شیشه را دارد.

   


   

  چسب کارتن پهن جانسون (قهوه ای رنگ):

   

  همان طور که در بالا ذکر شد منظور از چسب قهوه ای است که این محصول از برند جانسون و تولید داخلی میباشد. علاوه بر کیفیت مناسب این چسب ، حتی نوار چسب کارتن جانسون را میتوان جز نوار چسب های کارتن مقرون به صرفه قرار داد که علاوه بر کیفیت و چسبندگی مناسب آنها برای انواع کار های بسته بندی،کاردستی،نصب پوستر و … استفاده کرد.

   


   

  کاربرد چسب کارتن پهن جانسون (قهوه ای رنگ):

   

  از این نوع چسب میتوان برای موارد زیر مورد استفاده قرار داد:

   

  • بسته بندی انواع کارتن
  • نصب انواع کاغذ و پوستر
  • بسته بندی کارتن های اسباب کشی
  • جلد کردن کتاب و دفاتر
  • چسباندن موقت قطعات

   


   

  ویژگی های چسب کارتن پهن جانسون (قهوه ای رنگ):

   

  در موقع انتخاب چسب کارتن پهن حتما به این نکات توجه کنید تا چسب مورد نظر با کارتان را پیدا و خریداری کنید.چسب کارتن پهن جانسون تمامی موارد زیر را دارا میباشد و از خرید این چسب ترس نداشته باشید.

   

  میزان چسبندگی : چسبندگی از اصلی ترین ملاک ها برای انواع چسب است که باید به آن توجه کرد زیرا در صورت عدم توجه و خرید چسب با چسبندگی کم ممکن است انتضاری که از پایان کار خود داشته باشید مطلوب نرتان نشود.

   

  کشسانی چسب : یکی دیگر از مزیت های چسب های کارتن قابلیت کشسانی آنها میباشد.یعنی چسب نباید با مقداری فشار پاره شود بلکه باید در حد معمول کش آورده شود.زیرا در صورت پاره شدن به معنی کیفیت پایین چسب میباشد.

   

  میزان براقیت و شفافیت : این نکته یا مزیت برای کسانی خوب است که نیاز به چسب کارتن و شفاف دارند که بتواند در صورت چسبانده شدن به هر سطحی لایه زیرین خودش را نمایان کند.

   

  میزان ضخامت چسب : این مورد نیز بیشتر به کشسانی چسب مربوط میشود ولی ضخامت بیشتر چسب نمایان گیر کیفیت بالاتر آن است.

   


   

  چسب پهن قهوه ای جانسون:

   

  • چسب پهن قهوه ای جانسون از پلاستیک ساخته شده است. طول این نوار چسب 90 یارد و عرض آن 5 سانتی متر است.

   

  • این نوار چسب ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و قدرت چسبندگی بالایی دارند.

   

  • از چسب پهن قهوه ای جانسون برای اتصال دو طرف کارتن ها به یکدیگر و در بسته‌ بندی کارتن‌های سنگین استفاده می شود.

   

  • این چسب ها در اسباب کشی منازل بسیار پر کاربرد هستند و به دلیل استحکامی که دارند بسیار مورد توجه قرار دارند.

   

  • این چسب پهن به راحتی به کمک قیچی بریده می شوند و کاربری با آن ها آسان است.  استفاده از این چسب برای دیوار رنگ 

   

  ‌• روغن توصیه نمی شود، زیرا باعث کمده شدن رنگ آن می گردد.

   

  • از این چسب ها همچنین می توان برای جلد کردن کتاب های درسی دانش آموزان استفاده کرد. همچنین می توان با چسباندن 

   

  • آن ها بر روی نوشته ها از پخش شدن و از بین رفتن جوهر خودکار جلوگیری کرد.

   

  • چسب پهن قهوه ای جانسون قابلیت اتصال به کاغذ، مقوا و شیشه را دارد.

   

   


   

  به نظر می رسد، دانستن اصول فیزیک حاکم بر ماهیت عملکرد چسب های نواری نمی تواند به منزله در دست داشتن کلید ورود به دنیای ساخت و تولید آن باشد، اما برخلاف آنچه دانشمندان دریافته اند، می توان با یافتن پاسخ این سوال برای بسیاری از سوالاتی که در این زمینه ذهن افراد را به خود مشغول کرده، به پاسخ قابل قبولی دست یافت.

   

  اگر سطح یک تکه چسب نواری را به کمک یک میکروسکوپ قوی و پیشرفته مورد بررسی قرار دهید، مشاهده می کنید سطح آن مسطح نیست. در سطح چسب نواری، نقاط فرورفته و برجستگی هایی وجود دارد که با چشم غیرمسلح دیده نمی شود.

   

  زمانی که سطح چسب نواری در تماس با سطح دیگر تحت فشار قرار می گیرد، حباب های هوا در فاصله میان این دو سطح و در داخل فرورفتگی های سطح چسب به دام می افتد.این حباب های هوا مانند میلیون ها واحد مکنده عمل می کند و به همین دلیل، چسب به سطح مورد نظر چسبیده و بسختی از آن جدا می شود. برای این که چسب را از سطحی که به آن چسبیده، جدا کنید باید حباب های هوای به دام افتاده را آزاد کنید.

   

  برای این کار باید به آرامی چسب را از روی کاغذ بلند کنید، زیرا وقتی چسب نواری روی سطحی می چسبد، حباب های هوا به گونه ای مهر و موم می شود که حتی یک مولکول هوا هم نمی تواند به داخل هیچ کدام از این حباب ها راه یابد. با چسبیدن نوار چسب روی سطح مورد نظر فشار هوای داخل هر یک از حباب ها و ابعاد آنها کاهش می یابد.به این معنی که فشار هوای محیط بر فشار هوای داخل حباب های هوا غلبه کرده، موجب هرچه بهتر چسبیده شدن آن می شود، اما اگر نیروی کافی اعمال کنید، می توانید براحتی چسب را از هر سطحی جدا کنید.

   

  وقتی برش یا منفذ کوچکی در سطح چسب ایجاد می شود، هوا به سطح زیر چسب نفوذ کرده، چسب براحتی جدا می شود. ماده چسبنده موجود در چسب های نواری با ماده چسبنده ای که در چسب های مایع وجود دارد متفاوت است. بر خلاف چسب های مایع که ماده چسبنده آن پس از خشک شدن موجب چسبیدن دو سطح یا دو قطعه مختلف می شود؛ چسب های نواری به محض این که قطعه ای از آن را جدا می کنید، این قابلیت را دارند که سطوح یا قطعات مورد نظر را به هم بچسبانند البته نوع ماده چسبنده ای که در تهیه چسب های نواری به کار می رود با توجه به کاربرد آن متفاوت است.

   

   

  یک چسب قوی  که  در همه جا کاربرد دارد و این نوار همه کاره است که همیشه برای بسته بندی یا بسته شدن یک کارتن حمل و نقل مفید است. به دلیل ساختار قوی پروپلین، مقاومت بالایی دربرابر اشعه ماورا بنفش دارد. یک چسب قوی و مورد اعتماد برای بسته بندی های شماست. 

   

  این چسب قدرت نگهداری بالایی در بسته بندی کارتن ها با جنس های مختلف دارد. چسب شیشه ای پهن  می تواند جعبه های سنگین را تحمل کند. این چسب می تواند روی همه ی کارتن ها و جعبه ها مانند جعبه های بازیافتی بچسبد. 

   

  چسب پهن شیشه ای در برابر پاره کردن مقاومت می کند و هنگام استفاده به راحتی باز می شود و سریع به سطح می چسبد.

   


  راه های ارتباطی با ما:


  تلفن تماس:

   09124521585

  025-36623795

   

  واتساپ:

  09935667505

   

  مشخصات فنی نوار چسب 5 سانت قهوه ای جانسون

  نظرات کاربران برای: نوار چسب 5 سانت قهوه ای جانسون

  شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

  برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

  افزودن نظر جدید