Top

چسب پلی اورتان 600 میل سفید لازیو ترکیه/ LAZIO

چسب پلی اورتان لازیو A45 Lazio یک چسب تک جزئی بوده که ترکیب ثابتی ندارد و از پلیمرهای متصل به اورتان و کاربامات می‌باشد. به این چسب به‌طور خلاصه PU  و به‌طور کامل PUR  هم می گویند .  چسب پلی اورتان  لازیو Lazio A45  یک چسب با شورهای متفاوت است که از پلیمرهای ایزوسیانات و ترموست ساخته می‌شوند. اکثر پلی اورتان هایی که از پلیمر های ترموست تولید شده‌اند ؛ در مقابل حرارت نرم نمی‌شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

09124510210

09124521585

025-36623795

ساعات کار از 8 صبح تا 10 شب

تماس بگیریدچسب پلی اورتان لازیو A45 Lazio چیست ؟

چسب پلی اورتان لازیو A45 Lazio یک چسب تک جزئی بوده که ترکیب ثابتی ندارد و از پلیمرهای متصل به اورتان و کاربامات می‌باشد. به این چسب به‌طور خلاصه PU  و به‌طور کامل PUR  هم می گویند .  چسب پلی اورتان  لازیو Lazio A45  یک چسب با شورهای متفاوت است که از پلیمرهای ایزوسیانات و ترموست ساخته می‌شوند. اکثر پلی اورتان هایی که از پلیمر های ترموست تولید شده‌اند ؛ در مقابل حرارت نرم نمی‌شوند.

کاربردهای چسب پلی اورتان لازیو A45

از چسب لازیو A45 می‌توان برای چسباندن تمامی مواد طبیعی ، متخلخل و غیر متخلخل استفاده نمود. چسب A45 Lazio برای چسباندن لاستیک ، چرم ،شیشه ، چوب ، کاشی ، بتن و آجر استفاده نمود.

 1. درزگیری درب و پنجره ساختمان ها
 2. قابل استفاده در صنعت چوب
 3. درزگیری صفحات فلزی
 4. قابل ستفاده در صنعت خودرو سازی

 

ویژگی‌های منحصربه‌فرد  Lazio A45

A45 Lazio برای استفاده در محیط‌های مرطوب عالی می‌باشد و درواقع برای تکمیل فرآیند و افزایش سرعت گیرایش می‌بایست کمی رطوبت در دسترس باشد. مقاومت این چسب در برابر رطوبت در میان دیگر چسب‌های شیمیایی منحصربه‌فرد است.

از غوطه‌ور کردن چسب لازیو A45 در آب برای مدت‌زمان طولانی خودداری کنید مگر اینکه دارای پوشش محافظتی یا رنگ ضد رطوبت باشد.

لازیو A45 می‌تواند بیشتر مواد را به یکدیگر دارد بچسباند و برای چسباندن فلز، شیشه و آیینه بهترین گزینه می‌باشد. برای چسباندن مواد مختلف نیازی به استفاده از هیچ ماده افزودنی نیست و به‌طور مستقیم می‌توان عملیات گیرش را انجام داد.

چسب‌های پلی اورتان در حجم ، رنگ ، بسته‌بندی و ترکیبات متفاوت به بازار عرضه می‌شود.

ترکیبات مختلف چسب پلی اورتان می‌تواند زمان‌گیرش را ۲۰ دقیقه کاهش یا افزایش دهد و توجه به این نکته در حین انجام عملیات بسیار حائز اهمیت است. توجه به زمان‌گیرش به شما در صرفه‌جویی زمان بسیار کمک می‌کند.

یکی دیگر از نکات حائز اهمیت این چسب، حفظ کاربرد خود در طیف گسترده دمایی می‌باشد.

از چسب پلی اورتان لازیو Lazio A45 می‌توان در محیط‌های خارجی و بیرونی ساختمان استفاده کرد ، زیرا این چسب قدرتمند نسبت به اشعه‌های UV  و فرابنفش خورشید مقاوم است . همچنین این چسب حلالی ندارد و ترکیبات آلی فرار را به میزان اندک تولید می‌کند. این چسب بعد از استفاده دچار کشیدگی و ترک نمی‌شود زیرا ۱۰۰ درصد منسجم می‌باشد و به دلیل ترکیبات قدرتمند ، از خود ارتعاشی بروز نمی‌دهد.

مزایای استفاده از چسب Lazio A45

 1. مقاوم به رطوبت
 2. مقاوم به اشعه‌ی UV
 3. گیرش عالی و بالا
 4. زمان‌گیرش کم
 5. عدم کشیدگی و ترک خوردن
 6. کاربرد در طیف گسترده دمایی
 7. قابلیت چسباندن تمامی مواد طبیعی،متخلخل و غیر متخلخل
 8. نیاز نداشتن به هیچ ماده افزودنی برای گیرش
 9. استحکام بالا
 10. قابلیت سمباده خوری
 11. کاربری آسان
 12. مقاوم کششی بالا
 13. رنگ‌پذیری

معایب چسب پلی اورتان لازیو Lazio A45

 • عملکرد نامناسب در برابر پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن
 • استحکام پایین نسبت به اپوکسی
 • نیاز به رطوبت برای گیرش
 • خرابی چسب در صورت نفوذ رطوبت
 • ایجاد حساسیت‌های پوستی در صورت تماس باپوست

چسب پلی اورتان لازیو Lazio A45 برای گیرش نیاز به رطوبت دارد و به همین دلیل برای گیریش در مناطق خشک حتما باید محیط را رطوبتی کنید.

مهلت استفاده از چسب پلی اورتان لازیو A45 بسیار محدود و حدود یک سال می‌باشد و با اولین بار باز کردن بسته‌بندی  و نفوذ رطوبت به آن می‌تواند منجر به خرابی چسب شود.

تفاوت چسب  لازیو Lazio A45  با چسب‌های اپوکسی

 • چسبندگی بالا و عالی  چسب پلی اورتان بر روی فلزات
 • چسب اپوکسی از استحکام بالاتری نسبت به پلی اورتان لازیو A45  برخوردار است.

 

نکات ایمنی که می‌بایست هنگام استفاده از چسب لازیو Lazio A45 به آن‌ها توجه کرد عبارت‌اند از :

 • در صورت تماس چسب پلی اورتان A45 با پوست دست ، می‌تواند منجر به حساسیت‌های پوستی شود. تماس‌های مکرر و طولانی نیز می‌تواند حساسیت پوستی را زیاد کند و حساسیت به سطح وخیم برسد.
 • برای استفاده از چسب پلی اورتان لازیو A45 می‌بایست دقت و مهارت لازم را بکار بگیریم زیرا در مرحله میانی گیرش فوق‌العاده سمی و خطرناک می‌باشد و بخارات ناشی از آن نباید استنشاق شود.
 • پاک کردن چسب پلی اورتان لازیو Lazio A45 از روی دست بسیار سخت و دشوار بوده و می‌بایست برای حفظ نکات ایمنی از دستکش‌های مخصوص استفاده شود.
 • برای حفظ ایمنی هرچه تمام‌تر می‌بایست از دستکش و ماسک مخصوص استفاده شود.
 • استون ، تینر و ترکیبات آن‌ها در پاک کردن چسب  قبل از گیرش کامل به‌شدت تأثیر دارد.

 

نمایندگی فروش چسب پلی اورتان A45

فروشگاه اینترنتی تیک سازه با سال‌ها تجربه درزمینهٔ فروش مواد و مصالح ساختمانی اقدام به فروش چسب پلی اورتان لازیو A45 کرد. شما می‌توانید چسب لازیو Lazio A45 را از نمایندگی معتبر، شرکت سازنده خریداری کنید.

برای خرید این چسب تنها می بایست به نشانی tiksaze.com  مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۸۱۸۳۴۸ تماس حاصل فرمایید.

خرید چسب پلی اورتان لازیو Lazio A45

برای خرید چسب پلی اورتان سوسیسی Lazio A45 به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی تیک سازه به نشانی tiksaze.com مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

شما همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره ۰۹۲۱۳۸۱۸۳۴۸ تماس بگیرید.

 

قیمت چسب لازیو Lazio A45

چسب لازیو محصول کشور ترکیه می‌باشد و به دلیل وارداتی بودن این چسب نمودار قیمت آن دائماً در حال تغیر می‌باشد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت و خرید چسب لازیو به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی تیک سازه به نشانی tiksaze.com   مراجعه کنید .

همچنین شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان یک خرید لذت‌بخش را تجربه کنید. برای دریافت مشاوره با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۸۱۸۳۴۸ تماس حاصل فرمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

09124510210

09124521585

025-36623795

ساعات کار از 8 صبح تا 10 شب

تماس بگیرید1 2 3 4 5