Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

مایع شیشه شوی کوییک کلین

کثیفی و آلودگی شیشه خودرو امری طبیعی است که در هر موقعی از سال به خصوص پاییز و زمستان که بارش زیاد است، اتفاق می‌افتد. در این زمان بهترین انتخاب داشتن یک شیشه شوی مناسب است. با توجه به اینکه تنوع تعداد محصولات در زمینه‌ی نظافت و نگهداری خودرو رو به افزایش است، انتخاب یک شیشه شوی از بین آن‌ها کار ساده‌ای است. اما نکته‌ی قابل توجه انتخاب یک محصول مناسب است که تمام آلودگی‌ها و لکه‌ها را از روی شیشه پاک کند. مایع شیشه شوی کوییک کلین مخصوص مخزن مایع شیشه شوی خودرو Quick Clean، هر گونه آلودگی روی سطح شیشه را حذف نموده و مخصوص مخزن مایع شیشه‌شوی خودرو است. مایع شیشه شوی کوییک کلین هیچ گونه ردی از خود بجای نمی‌گذارد. این محصول با ساختار پیچیده‌ای که دارد تمام آلودگی‌ها را از روی شیشه پاک می‌کند و تمیزی و شفافیت را به شیشه خودرو باز می‌گرداند. این اسپری، شیشه شوی حرفه‌ای معطر و دوستدار محیط زیست است و فاقد آمونیاک نیز می‌باشد. 

تلفن تماس:

09124521585

025-36623795

025-36661828

09124510210

ساعت تماس از 8 صبح تا 10 شب
چرا از شیشه پاک‌کن کوییک کلین استفاده کنیم؟
انتخاب یک شیشه شوی مناسب می‌توند دیدی واضح را به راننده بدهد که خود یک موضوع بسیار مهم و اساسی است. اسپری شیشه پاک‌کن کوییک کلین، مناسب برای از بین بردن انواع آلودگی‌ها و کثیفی‌ها از روی شیشه خودرو است و بدون آسیب رساندن به شیشه آن را تمیز می‌کند. این محصول برای از بین بردن کثیفی از روی انواع شیشه‌ها است و کوچک‌ترین ردی را پس از تمیزی به جای نمی‌گذارد. این شیشه پاک‌کن حتی لکه‌های چربی و روغن یا حتی گریس را به راحتی از بین می‌برد. از اسپری شیشه شوی کوییک کلین می‌توان به عنوان یک محصول ایده‌آل جهت از بین بردن هر گونه آلودگی یاد کرد.
مزیت‌های استفاده از شیشه پاک‌کن مفرا:

 

فاقد آمونیاک
دارای قدرت پاک کنندگی قوی
از بین برنده‌ی لکه چربی یا روغن
مناسب برای استفاده بر روی شیشه و آینه
توجه:

- در دسترس کودکان قرار نگیرد.

- در صورت برخورد با چشم چندین بار با آب تمیز شسته شود.

 

روش استفاده:

- محصول را به مخزن شیشه شوی خودرو اضافه نمایید.

 • یک پک از این محصول برای 3-4 لیتر آب کافیست.
  کلیه محصولات کوییک کلین ( Quick Clean ) قبل از تولید با سخت ترین تست های کنترل کیفیت آزمایش شده و نمره قبولی گرفته اند . فرمولاسیون کلیه محصولات از معتبرترین لابراتوارهای شیمی در آمریکا ( اسپری واکس ) ، آلمان ( محصولات صنعتی ) و فرانسه ( خوشبو کننده ) تهیه و به کارخانه های تولید کننده تحویل داده شده است .معیار اصلی در انتخاب کارخانه و کشور تولید کننده یک محصول خاص برآورده نمودن انتظار کاربر از کیفیت و ظاهر محصول و رعایت تمامی خطوط کیفیتی از قبل تعیین شده میباشد. شایان ذکر است تست کنترل کیفیت بعد از تولید هم به صورت مستمر و دوره ای ادامه دارد تا کوییک کلین با ثبات کیفیت بتواند جایگاه خود را در بازار تثبیت و بهبود بخشد.
 • تلفن تماس:

  09124521585

  025-36623795

  025-36661828

  09124510210

  ساعت تماس از 8 صبح تا 10 شب
1 2 3 4 5