از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی کرم سیر ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

پلی استر اصلاح شده با افزودن اسیدهای چرب می باشد. واژه آلکید، اصلاح شده نام اولیه آلسید (Alcid) بوده به ترکیب الکل و اسیدهای ارگانیک اشاره می نماید. اسید چرب موجب شکل گیری پوشش قابل انعطاف و خشک شدن رنگ می گردد. رنگ روغنی آلکیدی، یا به اصطلاح رنگ های روغنی، جزء دسته ای از رنگ ها است که دارای براقیت بسیار خوبی می باشند که این براقیت هنگام استفاده، جزء مواردی است که بسیار به آن توجه می شود و باعث زیبایی دوچندان سطح رنگ شده خواهد شد. رنگ آلکیدی در انواع فام سفید تا مشکی تولید می شوند و بسته به درصد ترکیب روغن خشک شونده موجود، به سه دسته بلند، متوسط و کوتاه دسته بندی می شوند. رنگ روغنی آلکیدی ساندورا حاوی درصد بالایی از روغن بوده و عموما بعنوان پوشش با غلظت متوسط در بازار به فروش می رسند و سرعت خشک شوندگی بالایی دارند. رنگ آلکیدی روغنی متوسط از روغن کمتر و درصد بیشتر پلی استر تشکیل شده و کندتر خشک می شوند و بعنوان پوششهای پرجلا و پرداخت چوب استفاده می شوند. رنگ آلکیدی روغنی کوتاه دارای درصد روغن بسیار کمتری نسبت به پلی استر بوده و بدین دلیل هواخشک نبوده و فقط در اثر حرارت خشک می شوند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
رنگ روغنی کرم سیر
رنگ روغنی کرم سیر، در بسته بندی های فلزی تولید و قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح چوبی، گچی، سیمانی، فلزی و غیره را دارا بوده و از رنگ کرم سیر ساندورا، در نقاشی ساختمان استفاده های زیادی می شود زمان لازم برای خشک شدن این رنگ ها بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد. اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی نیز خشک شود، به مدت زمانی در حدود ۲۴ ساعت زمان لازم است. رنگ ساختمانی تک جزیی روغنی آلکیدی، دارای کاربردهای بسیار متنوعی می باشد که در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شود. نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که درب قوطی های رنگ را که از آنها استفاده نمی کنید، به طور کامل ببندید و آنها را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210