از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی کرم استخوانی ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

رنگ روغنی کرم استخوانی
رنگ های روغنی برپایه رزین های آلکیدی و پلی استر اصلاح شده با افزودن اسیدهای چرب می باشد. و در فام های متنوع تولید می شود. رنگ آلکیدی در انواع فام مشکی تا فام سفید تولید می شوند و بسته به درصد ترکیب روغن خشک شونده موجود، به سه دسته کوتاه، متوسط و بلند دسته بندی می شوند. از ویژگی های این رنگها، مقاومت آنها در برابر آب و رطوبت، تابش اشعه ماوراء بنفش، چسبندگی عالی و انعطاف پذیری خوب است. رنگ روغنی آلکیدی دارای زیبایی و دوام پوشش عالی بوده و جهت سطوح مختلف فولادی نظیر در و پنجره، نرده ها، سطوح سیمانی و گچی طراحی شده اند. برای افزایش سرعت خشک شدن رنگ روغنی از افزودنی های خشک شونده رنگ (روغن اسکاتیف و روغن تربانتین) استفاده می کنند. رنگ های ساختمانی روغنی آلکیدی تک جزیی بیشتر برای سقف استفاده می‌شود. رنگ استخوانی نزدیکی زیادی به سفید خالص دارد. قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و … را دارا بوده و از این رنگ، در رنگ آمیزی ساختمان استفاده های زیادی می شود. زمان لازم برای خشک شدن این رنگ ها بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد. اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی خشک شود، به زمانی در حدود ۲۴ ساعت نیاز است. رنگ های روغنی دارای کاربردهای بسیار متنوعی می باشد که در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
انواع رنگ های روغنی:
در شرکت رنگین رفاه آذران انواع رنگ های روغنی بفروش می رسد که به صورت زیر قابل خریداری است :
-رنگ آلکیدی مات: معمولا از رنگ مات برای رنگ‌آمیزی سطوحی استفاده می‌شود که نمی‌خواهیم جزئیات (نواقص) آن سطح به خوبی دیده شود. مثل سقف و دیوارهایی که زیاد موج دارند. امروزه رنگ های روغنی نیز از رنگ‌های سنتی و قدیمی محسوب می‌شوند که به علت اثرات زیست محیطی زیان‌آور و زمان خشک شدن طولانی و بوی نامطبوع، استفاده از آنها رو به کاهش است. ولی همچنان برای رنگ‌آمیزی درب و پنجره‌های فلزی به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود و حتی برای مواردی که به خاطر زیبایی بیشتر قرار است که درب‌های فلزی با رنگ‌های مولتی کالر رنگ شوند، رنگ روغنی به عنوان عایقی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی در آسترکاری آن ها استفاده می‌شود.
-رنگ الکیدی براق: اصولا از رنگ روغنی براق آلکیدی که از شفافیت بالایی برخوردار است برای رنگ‌ آمیزی فلزاتی نظیر نرده، فرفورژه، درب و پنجره و غیره استفاده می‌شود. همچنین برای رنگ درب و پنجره چوبی نیز کاربرد دارد.
-رنگ الکیدی نیمه براق: در نقاشی ساختمان با رنگ روغنی، رنگ نیمه‌ مات یا نیمه‌ براق که از مخلوط رنگ مات و براق بدست می‌آید، بیشتر برای نقاشی دیوارهای ساختمان استفاده می‌شود که علت آن است که هم موج دیوار را نشان نمی‌دهد و هم به اندازه کافی براق است که دیواری که رنگ شده خوب جلوه نماید.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210