از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی قهوه ای متوسط ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

رنگ های روغنی قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و سایر سطوح را دارا بودهاز جمله این رنگها، رنگ روغنی قهوه ای متوسط است. از این رنگ، در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود. برای رنگ آمیزی، سطح مورد نظر باید عاری از هر گـــــونه آلودگـــی از قبیل گرد و غبــار، گریس، روغن و غیره باشـــــد. زمان لازم برای خشک شدن این رنگ ها بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد. اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی نیز خشک شود، به مدت زمانی در حدود ۲۴ ساعت زمان لازم است. این رنگ روغنی دارای کاربردهای بسیار متنوعی می باشد که در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شود.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

رنگ روغن برای ساختمان به رنگ های گفته می شود که، رنگدانه را در یک روغن خشک شونده که آستر گلیسیرین با اسیدهای لینولینک می باشد حل می کنند. این ترکیبات رنگ روغنی ساختمان که در نقاشی منزل کاربرد بیشتری دارد در اثر هوا اکسید شده و به ترکیبات سیر شده تبدیل می شوند و لایه ای سخت و مقاوم تشکیل داده که از نفوذ آب و رطوبت در رنگدانه جلوگیری می کند.
رنگ روغنی برای پوشش دیوار داخلی اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ از قابلیت تمیزکاری برخوردار است و در صورت زیرسازی مناسب طول عمر بالایی دارد. استفاده از مواد شیمیایی در تولید، این محصول را در برابر عوامل مختلف نظیر گرما سرما، رطوبت و غیره بالا برده و آن را به پوششی مناسب برای انواع سطوح حتی سطوح فلزی تبدیل کرده است. رنگ های ساختمان روغنی به وسیله تینر رقیق شده و رنگ های هواخشک می باشند. از خصوصیات رنگ روغنی ساختمان که بیشتر برای نقاشی و رنگ آمیزی خانه به کار می رود این است که بعد از ۴ تا ۶ ساعت به صورت سطحی خشک شده و حدودا پس از ۱۲ ساعت بطور نهایی خشک می شوند.
رنگ‌های روغنی نیز جز دسته رنگ‌هایی هستند که کاربرد بسیار زیادی برای رنگ‌آمیزی دیوارهای داخلی ساختمان دارند. رنگ‌های روغنی به سه دسته رنگ روغنی براق، رنگ روغنی نیمه مات و رنگ روغنی مات تقسیم می‌شود که هرکدام کاربرد خاص خودش را دارد. از رنگ روغنی به عنوان یکی از مصالح ساختمانی عایق و ضد زنگ نیز استفاده می‌شود. در نتیجه انتخاب بسیار خوبی برای پوشش «دیوارهای داخلی» منزل است.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210