از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی قهوه ای سوخته ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

رنگ قهوه ای مخلوطی از رنگ روغنی آلکیدی قرمز و رنگ مشکی میباشد که نتیجه ترکیب این دو رنگ، رنگ قهوه ای سوخته را می سازد. یکی از طیف رنگ های ساختمانی به شمار می رود و در شرکت رنگین رفاه آذران به صورت ربعی و کیلو به فروش می رسد. رنگ قهوه ای سوخته قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و … را دارا بوده.  دارای کاربرد های بسیار متنوعی می باشد که در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شود.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

رنگ های روغنی بر پایه رزین های آلکیدی و پلی استر اصلاح شده با افزودن اسیدهای چرب می باشد و در فام های متنوع تولید می شود. رنگ روغنی آلکیدی در انواع فام مشکی تا سفید تولید می شوند و بسته به درصد ترکیب روغن خشک شونده موجود، به سه دسته کوتاه، متوسط و بلند دسته بندی می شوند. از ویژگی های این رنگها، مقاومت آنها در برابر آب و رطوبت، تابش اشعه ماوراء بنفش، چسبندگی عالی و انعطاف پذیری خوب است. این رنگ ها دارای زیبایی و دوام پوشش عالی بوده و جهت سطوح مختلف فولادی نظیر در و پنجره، نرده ها، سطوح سیمانی و گچی طراحی شده اند.
مزایا و معایب رنگ روغنی مات در زمان گچ کاری ساختمانها معمولا دقت زیادی برای ایجاد سطوح صاف صورت نمی پذیرد. لاجرم در هنگام رنگ آمیزی ساختمان باید در انتخاب رنگ دقت نماییم تا علاوه بر خواسته خود برای ایجاد پوشش زیبا و قابل شستشو بر روی سطوح, رنگی انتخاب نماییم که سطح صاف تری در نهایت کار بدهد. ماهیت رنگ مات به صورتی است که کمتر نور را بازتاب می دهد به همین دلیل برای سطوحی مثل سقف و دیوارهایی که مشکل گچ کاری زیاد دارد از رنگ روغنی مات استفاده می شود. البته این رنگهای مات دارای معایبی از قبیل قابلیت شستشوی کمتر نسبت به رنگهای روغنی نیم براق و روغنی براق، بوی نامطبوع بیشتر و پوشش کمتر می باشد. اخیرا طراحان داخلی ساختمان اقبال بیشتری نسبت به اجرای رنگهای مات از خود نشان می دهند به خصوص در آتلیه های هنری و استودیوهای تلویزیونی به علت بازتابش کمتر از رنگهای مات استفاده بیشتری می گردد.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210