از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی قهوه ای روشن براق ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

پوشش‌های آ‌لکیدی معمولاً به سه نوع به فروش می‌رسند که عبارتند از آلکیدی بلند، آلکیدی متوسط و آلکیدی کوتاه. این اصطلاحات نمایانگر درصد نسبت ترکیب روغن خشک شونده موجود در رزین هستند. آ‌لکیدهای روغنی بلند حاوی درصد بالایی از ماده روغن خشک شونده بوده و عموماً به عنوان پوشش با غلظت متوسط در بازار مصرف به فروش می‌رسند.آ‌لکیدهای روغنی متوسط از روغن خشک شونده کمتر و درصد بیشتری از زنجیره پلی‌استر با وزن مولکو‌لی بالا برخوردار هستند. این نوع کند تر خشک می‌شوند و به عنوان پوشش‌های پر جلا‌ و پرداخت چوب بکار می‌روند. نها‌یتا آ‌لکیدهای روغنی کوتاه وجود دارند که در آن‌ها درصد روغن خشک شونده نسبت به پلیمر پایه پلی‌استر یا زنجیره اصلی بسیار کم است. این پوشش‌ها هوا خشک نیستند و تا حرارت داده نشوند سخت نمی‌شوند. آ‌لکیدهای روغنی کوتاه به عنوان لعاب پخت برای محصولات فلزی پرداخت شده همراه با رزین‌های دارای ریشه آ‌مینی (amino) یا فرمالد‌ئیدی مورد استفاده قرار می‌گیرند. رنگ ساختمانی تک جزیی روغنی آلکیدی با موادی مثل رزین فنو‌لی، استیر‌ین، و‌ینیل تو‌لوئن، مونومر‌های آکریلیک (که باعث خشک شدن سریع‌تر آن‌ها شود) رنگ آلکیدی، قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و غیره را دارا بوده و از این رنگ، در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود که در ادامه بصورت جداگانه به کاربرد های این رنگ، اشاره خواهیم کرد. زمان لازم برای خشک شدن رنگ ها بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد. اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی نیز خشک شود، به مدت زمانی در حدود ۲۴ ساعت زمان لازم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
*مزایا و معایب رنگ روغنی براق
این نوع رنگ کاملا براق بوده و دارای مقاومت وپوشش زیاد بوده و بیشتر در بیرون ساختمان علی الخصوص بر روی آهن آلات مثل در پنجره و نرده مورد استفاده قرار می گیرد بعلاوه رنگ روغنی آلکیدی بشتر نور را منعکس می نماید و ایجاد روشنایی بیشتری در داخل اتاق می نماید.
معایب استفاده از رنگ روغنی براق این است که موج و ایرادهای گچ کاری را نشان می دهد.


*مزایا و معایب رنگ روغنی مات
به علت مات بودن نور را منعکس نمی کند و به همین خاطر ایراد گچ کاری را تا حدی نشان نمی دهد.
معایب استفاده از رنگ روغنی مات این است که مثل رنگ براق صد درصد قابل شستشو نمی باشد و به راحتی نمی توان لکه های روی دیوار را پاک کرد به همین دلیل جاهای که دستمال کشیده شده دقیقا معلوم است.

تلفن تماس:

09124521585

025-36623795

025-36661828

09124510210

ساعت تماس از 8 صبح تا 10 شب