از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی قرمز سیر ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

واژه آلکید، اصلاح شده نام اولیه آلسید (Alcid) بوده به ترکیب الکل و اسیدهای ارگانیک اشاره می نماید. اسید چرب در این موجب شکل گیری پوشش قابل انعطاف و خشک شدن رنگ می گردد. رنگ آلکیدی، یا به اصطلاح رنگ روغنی آلکیدی، جزء دسته ای از رنگ ها است که دارای براقیت بسیار خوبی می باشند که این براقیت رنگ هنگام استفاده، جزء مواردی است که بسیار به آن توجه می شود و باعث زیبایی دوچندان سطح رنگ شده خواهد شد. رنگ آلکیدی در انواع فام سفید تا فام مشکی تولید می شوند و بسته به درصد ترکیب روغن خشک شونده موجود، به سه دسته بلند، متوسط و کوتاه دسته بندی می شوند. رنگ های آلکیدی روغنی بلند حاوی درصد بالایی از روغن بوده و عموما بعنوان پوشش با غلظت متوسط در بازار به فروش می رسند و سرعت خشک شوندگی بالایی دارند. رنگ آلکیدی روغنی کوتاه دارای درصد روغن بسیار کمتری نسبت به پلی استر بوده و بدین دلیل هواخشک نبوده و فقط در اثر حرارت خشک می شوند. این رنگها در دو نوع رنگ مات و رنگ براق به بازار عرضه می شوند و قابل استفاده با ابزار آلاتی همچون غلطک، پیستوله و قلمو قابل اجرا می باشند. رنگهای روغنی حدود ۱۲ ساعت زمان لازم داشته تا به طور نهایی خشک شوند و برای خشک شدن سطحی در حدود ۴ تا ۶ ساعت زمان لازم است. البته دمای هوا تاثیر زیادی دارد. در رنگ آمیزی دیوارها اصولا روغنی نیمه مات استفاده می کنند. رنگهای روغنی براق در نقاشی ساختمان بدلیل استحکام و بهداشتی بودن نسبت به رنگهای روغنی مات مورد استفاده قرار می گیرند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
رنگ روغنی قرمز سیر
رنگ روغنی آلکیدی قرمز ساندورا، رنگ عشق و اشتیاق، فریبنده و اغوا کننده و در عین حال رنگ خشونت، خشم و خطر و گاهی نماد جرم و گناه، رنگ قرمز در کنار رنگ زرد و رنگ آبی یکی از سه رنگ اصلی است. رنگ قرمز یا سرخ جزو رنگ های گرم طبقه بندی می شود. رنگ های روغنی در بسته بندی های فلزی تولید و قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح چوبی، گچی، سیمانی، فلزی و غیره را دارا بوده و از رنگ های روغنی، در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود. رزین آلکیدی خشک شونده در مجاورت هوا خشک می شود و سرعت خشک شدن رنگ به میزان و نوع روغن خشک شونده بستگی دارد.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210