از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی قرمز روشن ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09935667505

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ساخت رنگ روغنی یکی از رنگ های استفاده شده در نقاشی ساختمان، ترکیبی از رنگدانه‌ها که به وسیله تینر روغنی رقیق می‌شوند و رنگهای هواخشک هستند.

معمول ترین روش تولید روغن به کار رفته در رنگ های روغنی، جوشاندن بذر (مانند بزرک، سویا، پنبه و کتان و …) و استخراج روغن آن است.

از نوع رنگ‌های پایه حلال محسوب می‌شوند بعد از این، روغن را با مواد رنگی ترکیب می کنند رنگ دانه هایی که استفاده می شود.

معمولا بر پایه پلیمر یا کادمیوم می باشند.

رقیق کننده ها معمولا برای رقیق کردن و سهولت کاربرد رنگ ها به کار می رود.

رقیق کننده ها یک حلال هیدروکربنی می باشد که به نام روغن تربانتین شهرت دارد. خشک کننده ها یکی از اجزای رنگ‌های روغنی، خشک کننده ها هستند.

در واقع نقش کاتالیزور در سرعت بخشیدن به خشک شدن رنگ ها و اکسیداسیون را دارند و معمولا از سرب، کبالت و منگنز به شکل آستر استفاده شده است.

رنگ های لاتکسی یا رنگ های اکریلیک آن دسته از رنگ ها هستند که رنگ حلال در آب بوده و از دسته رنگ هایی بشمار می روند که لکه ها از روی آنها به سادگی پاک خواهد شد.

این نوع از رنگ ها در مقایسه با رنگ های روغنی زودتر خشک می شوند و در زمانی که در حال خشک شدن هستند گاز و بوی کمتری از خود متصاعد خواهند کرد.

رنگ های اکریلیک از خاصیت ارتجاعی برخوردار هستند. بنابراین نسبت به رنگ های روغنی دارای مقاومت بیشتری در برابر ترک های سطحی خواهند بود.


رنگ روغنی قرمز روشن:
رنگ های ساندورا قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و غیره را دارا بوده و از این رنگ، در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود

زمان لازم برای خشک شدن این رنگ ها بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد.

اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی نیز خشک شود، به مدت زمانی در حدود ۲۴ ساعت زمان لازم است.

در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شود. در شرکت رنگین رفاه آذران غیر از رنگهای روغنی، چسب و ملزومات رنگ هم بصورت تکی و عمده به فروش می رسد.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505