از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی سفید براق 1 کیلو ساندورا

وضعیت موجود
قیمت 50000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

در ساخت رنگ های آلکیدی، از یک روغن استفاده می شود که این روغن هنگام استفاده و بتدریج خشک می شود. رنگ دانه را در این روغن بصورت محلول در می آورند. این روغن از ترکیب استر گلیسرین، به همراه یک اسید چرب، که ممکن است اسید لینولئیک یا اسید اولئیک باشد، ساخته می شود. عموما و بطور کلی رنگ ها و یا همان پوشش های آلی، از مخلوط شدن و ترکیب شدن موادی به نام رزین، حلال، انواع مختلف رنگ دانه ها و و بعضی مواد به عنوان افزودنی ساخته می شوند. یکی از مواردی که در صنعت رنگ سازی بسیار حائز اهمیت بوده و تولید کنندگان و کارخانه داران در حوزه تولید رنگ، بایستی به آن توجه کنند، ایجاد تعادل بین رنگدانه و رزین می باشد. رنگ های آلکیدی، قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و غیره را دارا بوده و از این رنگ، در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود. فروش انواع رنگ در شرکت رنگین رفاه آذران بصورت جزیی و عمده بصورت حضوری و یا ثبت سفارش امکان پذیر است. زمان لازم برای خشک شدن رنگ ها بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد. اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی نیز خشک شود، به مدت زمانی در حدود ۲۴ ساعت زمان لازم است. رنگ آلکیدی ، دارای کاربرد های بسیار متنوعی می باشد که در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
نکات ایمنی و شرایط نگهداری رنگ های روغنی

۱-رنگ روغنی براق و رنگ روغنی مات را در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید. بعد از مصرف و اتمام کار، درب ظرف رنگ را محکم ببندید، و به تاریخ تولید و انقضا رنگ توجه کنید. در هنگامی که از رنگ روغنی ساختمان استفاده می کنید، میبایستی از تهویه مناسب بهره برده و در صورت امکان پنجره و درب ها را باز بگذارید تا جریان کامل هوا در محیط برقرار باشد.
۲- در صورتی که سابقه بیماری یا آبریزش چشم، سردرد و حساسیت به رنگ روغنی و یا سایر بیماری ها در استفاده از آن دارید، و از هوای تازه بیشتر و یا ماسک های تنفسی استفاده کنید و یا محل کار را ترک نمایید. از تماس رنگ با چشم جلوگیری کنید. در صورت بعلیده شدن رنگ، فورا مریض را به مراکز درمانی ببرید.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210