از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی سبز فسفری ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

رنگ روغن برای ساختمان به رنگ های گفته می شود که، رنگدانه را در یک روغن خشک شونده که آستر گلیسیرین با اسیدهای لینولینک می باشد حل می کنند.

این ترکیبات رنگ روغنی ساختمان که در نقاشی منزل کاربرد بیشتری دارد در اثر هوا اکسید شده و به ترکیبات سیر شده تبدیل می شوند و لایه ای سخت و مقاوم تشکیل داده که از نفوذ آب و رطوبت در رنگدانه جلوگیری می کند.

برای پوشش دیوار داخلی، رنگ روغنی مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ روغنی آلکیدی از قابلیت تمیزکاری برخوردار است و در صورت زیرسازی مناسب طول عمر بالایی دارد.

 استفاده از مواد شیمیایی در تولید، این محصول را در برابر عوامل مختلف نظیر گرما، سرما، رطوبت و غیره بالا برده و آن را به پوششی مناسب برای انواع سطوح حتی سطوح فلزی تبدیل کرده است رنگ های ساختمان روغنی به وسیله تینر رقیق شده و از رنگ های هواخشک به حساب می آیند.

از خصوصیات رنگ روغنی ساختمان که بیشتر برای نقاشی و رنگ آمیزی خانه به کار می رود این است که بعد از ۴ تا ۶ ساعت به صورت سطحی خشک شده و حدودا پس از ۱۲ ساعت بطور نهایی خشک می شوند رنگ‌های روغنی آلکیدی تک جزیی نیز جز دسته رنگ‌هایی هستند که کاربرد بسیار زیادی برای رنگ‌آمیزی دیوارهای داخلی ساختمان دارند.

رنگ‌های روغنی به سه دسته رنگ روغنی براق، رنگ روغنی نیمه مات و رنگ روغنی مات تقسیم می‌شود که هرکدام کاربرد خاص خودش را دارد.

از رنگ روغنی به عنوان یکی از مصالح ساختمانی عایق و رنگ ضد زنگ نیز استفاده می‌شود در نتیجه انتخاب بسیار خوبی برای پوشش «دیوارهای داخلی» منزل است.


رنگ روغنی سبز فسفری:
رنگ های شرکت ساندورا قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و سایر سطوح را دارا بوده و از این رنگ، در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود.

برای رنگ آمیزی سطح مورد نظر باید عاری از هر گـــــونه آلودگـــی از قبیل گرد و غبــار، گریس، روغن و غیره باشـــــد. زمان لازم برای خشک شدن رنگ روغنی آلکیدی سبز فسفری بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد.

اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی نیز خشک شود، به مدت زمانی در حدود ۲۴ ساعت زمان لازم است.

دارای کاربردهای بسیار متنوعی می باشد که در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شوند.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505