از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی زرشکی ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09935667505

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

رنگ های روغنی بر پایه رزین های آلکیدی اصلاح شده و در فام های متنوع تولید می شود.

ویژگی ها:

مقاومت آنها در برابر آب و رطوبت، تابش اشعه ماوراء بنفش، چسبندگی عالی و انعطاف پذیری خوب است. 

رنگ های روغنی آلکیدی ساندورا دارای زیبایی و دوام و پوشش عالی رنگ بوده و جهت سطوح فولادی نظیر در و پنجره، نرده، سطوح سیمانی، چوبی و گچی طراحی شده اند.

در ساخت رنگ های آلکیدی، از یک روغن استفاده می شود که این روغن هنگام استفاده و بتدریج خشک می شود. رنگ دانه را در این روغن بصورت محلول در می آورند.

این روغن، از ترکیب استر گلیسرین، به همراه یک اسید چرب، که ممکن است اسید لینولئیک یا اسید اولئیک باشد، ساخته می شود. عموما و بطور کلی رنگ ها و یا همان پوشش های آلی، از مخلوط شدن و ترکیب شدن موادی به نام رزین، حلال، انواع مختلف رنگ دانه ها و بعضی مواد به عنوان افزودنی ساخته می شوند.

در بیشتر خانه های امروزی شاهدش هستید، این نوع از رنگ ها مقاومت بالایی در برابر فرسودگی و ترک از خود نشان می دهند اما در مقایسه با رنگ های لاتکسی هم دیرتر خشک می شوند و هم سطح هموارتری از خود به جای می گذارند، به طوریکه در آنها شاهد هیچ ردی از قلم مو نخواهید بود.

رنگ روغنی زرشکی:

در واقع یکی از طیف های رنگ قرمز است، رنگ زرشکی یا سرخ سیر است که اندکی رنگ آبی دارد و جزو رنگ های گرم محسوب می شود.

رنگ زرشکی برای توصیف گل رز قرمز و خون به کار می رود. رنگ زرشکی یکی از بهترین و پرکاربرد‌ترین رنگ‌ها برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های مدرن محسوب می‌شود. 

رنگ ساختمانی تک جزیی روغنی آلکیدی ساندورا قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و غیره را دارا بوده و از این رنگ، در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود.

 سیگار علاوه بر بیشتر کردن خطر حریق، موجب تشدید علایم مسمومیت با مواد شیمیایی رنگ ها و حلال‌های رنگ هم می‌شود. 

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505