از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی زرد لیمویی ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

یکی از رنگ های استفاده شده در نقاشی، رنگ روغنی می باشد.

ترکیبی از رنگدانه‌ها که به وسیله تینر روغنی رقیق می‌شوند و رنگهای هوا خشک هستند.

معمول ترین روش تولید روغن به کار رفته در رنگ های روغنی، جوشاندن بذر (مانند بزرک، سویا، پنبه و کتان و …) و استخراج روغن آن است.

از نوع رنگ‌های پایه حلال محسوب می‌شوند. بعد از این، روغن را با مواد رنگی ترکیب می کنند رنگ دانه هایی که استفاده می شود معمولا بر پایه پلیمر یا کادمیوم می باشند.


رقیق کننده ها: معمولا رای رقیق کردن و سهولت کاربرد رنگ ها به کار می رود. رقیق کننده ها یک حلال هیدروکربنی می باشد که به نام روغن تربانتین شهرت دارد.


خشک کننده ها: یکی از اجزای رنگ‌های روغنی، خشک کننده ها هستند. در واقع نقش کاتالیزور در سرعت بخشیدن به خشک شدن رنگ ها و اکسیداسیون را دارند و معمولا از سرب، کبالت و منگنز به شکل استر استفاده شده است.


رنگ روغنی زرد لیمویی:

قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و سایر سطوح را دارا بوده و از این رنگ در صنعت ساختمان سازی استفاده های زیادی می شود.

رنگ های لاتکسی یا اکریلیک:
آن دسته از رنگ ها هستند که حلال در آب بوده و از دسته رنگ هایی بشمار می روند که لکه ها از روی آنها به سادگی پاک خواهد شد.

این نوع از رنگ ها در مقایسه با رنگهای روغنی زوتر خشک می شوند و در زمانی که در حال خشک شدن هستند گاز و بوی کمتری از خود متصاعد خواهند کرد.

رنگ های اکریلیک از خاصیت ارتجاعی برخوردار هستند. بنابراین نسبت به رنگ های روغنی دارای مقاومت بیشتری در برابر ترک های سطحی خواهند بود.

رنگ آستر:
رنگ های آستر مناسب برای بستر سازی دیوار قبل از رنگ آمیزی هستند و اگر چند قطره ای از رنگ مورد نظر خود را به آستر اضافه کنید می توانید نتیجه ای بهتر از آن بگیرید.

از رنگ آستر در کلیه سطوح بدون پوشش، کاغذ دیواری، تعمیر دیوار، در پنل های پیش ساخته، محل بروز لکه ها، کار بر روی رنگی که بر پایه رنگ روغنی است و در هنگام تغییر ناگهانی رنگ استفاده می شود.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505