از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ روغنی آلکیدی بنفش ساندورا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

این رنگ قابل استفاده بر روی سطوح فلزی، چوبی ، سیمانی ، آجری و سایر سطوح مشابه که قبلآ رنگ آمیزی شده و یا دارای آستری میباشد

 

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

مزایا و معایب رنگ روغنی آلکیدی مات:

اینکه در زمان گچ کاری ساختمانها معمولا دقت زیادی برای ایجاد سطوح صاف صورت نمی پذیرد.

در هنگام رنگ آمیزی ساختمان باید در انتخاب رنگ دقت نماییم تا علاوه بر خواسته خود برای ایجاد پوشش زیبا و قابل شستشو بر روی سطوح، رنگی انتخاب نماییم که سطح صاف تری در نهایت کار بدهد.

ماهیت رنگ مات به صورتی است که کمتر نور را بازتاب می دهد به همین دلیل برای سطوحی مثل سقف و دیوارهایی که مشکل گچ کاری زیاد دارد از رنگ روغنی مات استفاده می شود.

البته این رنگها دارای معایبی از قبیل قابلیت شستشوی رنگ کمتر نسبت به رنگهای روغنی نیم براق و رنگهای روغنی براق، بوی نامطبوع بیشتر و پوشش کمتر می باشد.

اخیرا طراحان داخلی ساختمان اقبال بیشتری نسبت به اجرای رنگهای مات از خود نشان می دهند به خصوص در آتلیه های هنری و استودیوهای تلویزیونی به علت بازتابش کمتر از رنگهای مات استفاده بیشتری می گردد.

رنگ آمیزی آشپزخانه، سقف و دیوار همگی با رنگ روغنی امکان پذیر است، تا قابل شستشو شوند.

برای جلوگیری از پوسیدگی و خرابی در و پنجره ها رنگ روغنی زده می شود و مهم نیست در آهنی یا چوبی باشد.

به علت نبود بخار چرب (مانند آشپزخانه) در اتاق ها فقط دیوارها رنگ روغنی زده می شود تا در صورت کثیف شدن قابل شستشو باشد ولی سقف ها به خاطر زیبایی بیشتر از رنگ پلاستیک استفاده می شود. اگر سقف روغنی زده شود، نور چراغها را به شکل آزار دهنده منعکس می کند.

 

رنگ روغنی بنفش:

یکی از طیف رنگ های ساختمانی، رنگ روغنی آلکیدی بنفش ساندورا ببوده که در شرکت رنگین رفاه آذران به صورت ربعی و کیلو به فروش می رسد.

قابلیت استفاده روی همه سطوح، اعم از سطوح گچی، سیمانی، فلزی، چوبی و غیره را دارا می باشد. زمان لازم برای خشک شدن این رنگ ها بصورت سطحی، در حدود ۳ ساعت می باشد.

اما برای اینکه رنگ بطور کامل و عمقی نیز خشک شود، به مدت زمانی در حدود ۲۴ ساعت زمان لازم است.

دارای کاربرد های بسیار متنوعی می باشد که در صنایع مختلفی از آن به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن سازه ها استفاده می شود.

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09935667505