Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

کاردک نقاشی 2 سانت روور

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

 
کاردک 2 سانتی پارس روور یک محصول پرکاربرد در صنایع رنگسازی و ساخت انواع بتونه میباشد.از این محصول هم در تراشیدن سطوح نیمه سخت مانند گچ و سیمان و همچنین جهت پردازش بتونه روی سطوح استفاده میشود.

 

 

نقد و بررسی : کاردک نقاشی 2 سانتی پارس روور مدل پلاستیکی

 

کاردک نقاشی 2 سانتی یک وسیله ضروری در انواع نقاشی میباشد که به وسیله آن میتوان جهت پرداخت بتونه نقاشی در سطوح ، خراشیدن سطوح و ساخت بتونه استفاده کرد.یکی از مزیت های این محصول تلفیقی بودن آن جهت ارتقای کیفیت برای مصرف کنندگان آن است.

 

 

معرفی کاردک نقاشی 2 سانتی :

 

کاردک نقاشی 2 سانتی یک محصول کاملا ایرانی میباشد که از کیفیت بسیار بالایی بر خوردار است و در میان نقاشان حرفه ای از محبوبیت بالایی نیز بر خور دار هست.تلفیق چوب و مواد و پرس و دوخته شدن فنر به دسته بوسلیه تزریق باعث محکمی و عدم جدایی دسته از فنر و همچنین عدم شکستگی دسته خواهد گردید.شایان ذکر است وجود چوب در میان دسته ابزار باعث جذب عرق کاربر گردیده و از لیز خوردگی در دست جلوگیری مینماید.

 

 

معرفی کاردک :

 

کاردک ابزاری است که از یک دسته و یک تیغه غالبا فلزی تشکل شده که از آن جهت ساخت انواع بتونه و پخش کردن آن رو انواع سطوح استفاده میشود.کاردک در سایز مختلفی تولید میشود که مصرف کنندگان بستگی به نوع فعالیت خود میتوانند سایز مورد نظر خود را انتخاب کنند.


از کاردک برای پاک کردن و خراشیدن لکه‌های خشک شده بتونه یا موادی مشابه آن از روی درب یا پنجره هم استفاده می‌شود.


همچنین کاردک علاوه بر سایز های مختلف در انواع مختلفی نیز تولید میشود.نظیر کاردک های دسته چوبی،کاردک های پلاستیکی و … که کاردک 2 سانتی متری پارس روور از تلفیق پلاستیک و چوب تولید شده است.

 

معمولا به همراه کاردک از لیسه جهت پخش کردن بتونه استفاده میشود.همچنین انواع بتونه در فروشگاه اینترنتی کاردک به فروش میرسد.که شما میتوانید انواع سایز های لیسه را مشاهده و خریداری کنید.

 

 

ویژگی های کاردک نقاشی 2 سانتی نسبت سایر کاردک ها :

 

• استفاده از مواد با کیفیت

• تلفیقی بودن آن جهت جلوگیری از لیز خوردن از دست

• تیغه فولادی ضد زنگ

• پرس کامل دسته به تیغه

 

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

 1 2 3 4 5