Top

اسپری چرب ناهید مدل Contact حجم 300 میلی لیتر / NAHID

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

 
یکی از عواملی که کیفیت و کارایی تجهیزات الکترونیکی صنعتی را حفظ می‌کند، نظافت و تمیز نگه‌داشتن آن‌ها در بازدیدها ادواری است. این تجهیزات به خاطر عبور جریان الکتریکی از مدارهایشان، دقت و حساسیت بالایی را در هنگام نظافتشان می‌طلبند. ابزار نظافت هم می‌بایست متناسب با کاربرد آن‌ها انتخاب‌شده و استفاده شود. اسپری چرب ناهید پاک‌کننده و روان کننده است. از این اسپری می‌توان برای نظافت و روان کردن سطوحی مانند سوییچ‌ها، سلکتور ها و موتورهای ظریف الکتریکی و الکترونیکی استفاده کرد. علاوه بر خاصیت روان کنندگی و پاک‌کنندگی، این اسپری پوششی در برابر زنگ‌زدگی و اکسیداسیون است. اسپری چرب ناهید 300 میلی‌لیتر حجم دارد و برای مصارف ذکرشده انتخاب مناسبی است.

 

 

اسپری چرب ناهید پاک‌کننده روغنی:

 

اسپری ناهید روغنی یا اسپری چرپ ناهید، یک اسپری روان‌کننده و تمیزکننده سطوح، برای مواردی چون تجهیزات الکترونیک، سوییچ‌ها، کلیدها و ولوم‌ها، سلکتورها، موتورهای ظریف الکتریکی، قطعات متحرک کوچک و ابزارهای گوناگون است- این اسپری افزون بر خاصیت روان‌کنندگی خود که آن را از اسپری خشک ناهید مجزا می‌کند، دارای توانایی ایجاد پوشش در برابر زنگ‌زدگی و اکسیداسیون سطوح است.

 

 

کاربرد اسپری چرب ناهید چیست:

 

باید دانست که یکی از موارد مهم در ابزارها و وسایل الکترونیکی و الکتریکی صنعتی و نیمه صنعتی و گاه خانگی در کارایی تجهیزات، تمیز بودن و تمیز نگه‌داشتن قطعات گوناگون این ابزارها است. این قطعات به دلیل گذر جریان الکتریکی از مدارهای خود باید دارای دقت و حساسیت بالایی باشند. قطعات گوناگون ممکن است نیاز به روان بودن داشته باشند تا اصطکاک یا نیروی مقاومتی کم‌تری در میان آن‌ها به وجود آمده و از هدر رفت نیرو و انرژی جلوگیری شود. ویژه تعمیرکاران و تکنسین‌های الکترونیک، مخابرات و سخت‌افزار و...

 

 

تفاوت اسپری خشک و چرب چیست:

 

شاید بتوان اینچنین توضیح داد که کاربرد اسپری خشک در بیش‌تر مواقع شستشو دادن و پاک‌کردن برد یا کیت الکترونیکی است اما ولی اسپری روغنی یا همان اسپری چرب، برای روان‌سازی بخش‌های متحرک و در جُنبشی که روی برخی از دستگاه الکترونیک وجود دارد به‌کار برده می‌شود. اسپری چرب برای پاک کردن و روانکاری قطعاتی مثل ولوم های کامپیوتر، رادیو و تلویزیون و... کاربرد دارد.

 

این کالا برای روان‌کنندگی ولوم‌ها، بخش‌هایی از بالا و پائین مدار موتورها، مانند فن‌ها و به‌کارگیری در مدارات صنعتی و به‌ویژه قطعاتی که در بخش‌های آب و هوایی شرجی و گرم کار می‌کنند، یا بهره گیری در سوئیچ‌های آنالوگ مانند تابلو برق‌های سیستم‌های خانگی هوشمند یا اسمارت هوم،  و دیگر موارد استفاده می‌شود. باید دانست که اسپری چرپ یا اسپری روغنی یک لایه چربی برای مدت طولانی روس سطوح از خود به‌جا می‌گذارند.

 

 

اسپری روان کننده و پاک کننده اکسید و سولفات  در سوئیچ ها ، سلکتور ها و موتور های ظریف الکتریکی که مانع از زنگ زدگی و اکسیده شدن سطوح می شود . همچنین این اسپری می تواند از پارازیت در دستگاه های صوتی و تصویری جلوگیری کند .

 

  

اسپری کنتاکت شور چرب ناهید مدل Contact حجم 300 میلی لیتر:

اسپری کنتاکت شور نوعی اسپری صنعتی است که برای شستشو و تمیز کردن قطعات الکترونیکی استفاده میشود .نوعی از اسپری کنتاکت شور ایرانی اسپری کناکت شور ناهید است که در دو مدل روغنی و خشک تولید شده است .

 

اسپری کنتاکت شور روغنی علاوه بر تمیز کردن سطوح فلزی و پلاستیکی در تجهیزات الکترونیکی از الودگی و سولفاته و زنگ زدگی و چربی ،آنها را نیز روان و نرم میکند .

 

اسپری کنتاکت شور خشک دارای مواد فرار و تینر است که بعد از اسپری کرن آن بر روی سطوح الکترونیکی الودگی را د رخود حل میکند و همزمان مواد از روی سطح از بین میرود و یا در اصطلاح میپرد و در نهایت سطح را تمیز میکنیم .

 

علاوه بر تمیز کردن سطوح الکتریکی باعث محافظت در برابر اکسید شدن و سولفاته کردن سطح ئنیز میشود .

 

لازم به ذکر است که اسپری خشک کنتاکت شور ناهید اگر چه از مواد فرار تشکیل شده است اما دقت داشته باشید د رقطعات IC و دیگر قطعات الکترونیکی زمان دهید تا مواد از روی سطح کاملا برطرف شود .محصولات کنتاکت شور ناهید باعث افزایش رسانایی الکتریکی در قطعات میشود و از برق دزدی دستگاه جلوگیری میکند و به مدار الکتریکی آسیب نمیرساند .

 

اسپری کنتاکت شور روغنی ناهید برای روان کردن کلید ها و دکمه های الکتریکی بسیار مناسب است . عمده فروشی چسب محمد کنتاکت شور خشک و روغنی ناهید را بصورت تک و عمده با قیمت مناسب موجود دارد.

 

 

 مشخصات فنی:

  وزن :  300 میلی لیتر

 نوع :  اسپری روغنی تمیز کننده ،کنتاکت شو

    روان کننده و پاک کننده

 رنگ : شفاف

 نوع بسته بندی : فلزی

 مکانیسم : فشاری

مقاوم در برابر زنگ زدگی، اکسیداسیون و پارازیت های صوتی تصویری

 ابعاد مخزن : 22*5 سانتی متر

  نوع کاربری : تمییز کننده سطوح الکتریکی از سولفاته و زنگ زدگی و چربی ،کنتاکت شور(فیوز ،کابل های اتصال الکتریکی ، دکمه های تلفن ،سنسور ،سوئیچ ،قطعات الکتریکی ،برد ،ای سی و ….)

  نوع کاربرد :  فلز و پلاستیک

 

 

 سایر توضیحات :

 

•  نوعی اسپری تمییز کننده روغنی است

•  قابلیت تمیز کردن و روان کنندگی نیز دارد

•  قابلین تفوذ پذیری و استفاده راحت برای سطوحی که دسترسی ان سخت است

•  زمان استفاده از دستکش و تهویه مناسب استفاده شود و از تماس با پوست بدن خودداری شود

•  قبل از استفاده تکان دهید

•  افزایش رسانایی در قطعات الکتریکی و کاهش برقب دزدی

•  قابل اشتعال است

•  دور از نور خورشید و آتش قرار دهید

 

 کشور سازنده :
ایران

 

 

کاربرد اسپری چرب ناهید چیست:

 

باید دانست که یکی از موارد مهم در ابزارها و وسایل الکترونیکی و الکتریکی صنعتی و نیمه صنعتی و گاه خانگی در کارایی تجهیزات، تمیز بودن و تمیز نگه‌داشتن قطعات گوناگون این ابزارها است. این قطعات به دلیل گذر جریان الکتریکی از مدارهای خود باید دارای دقت و حساسیت بالایی باشند. قطعات گوناگون ممکن است نیاز به روان بودن داشته باشند تا اصطکاک یا نیروی مقاومتی کم‌تری در میان آن‌ها به وجود آمده و از هدر رفت نیرو و انرژی جلوگیری شود. ویژه تعمیرکاران و تکنسین‌های الکترونیک، مخابرات و سخت‌افزار و...

 

 

تفاوت اسپری خشک و چرب چیست:

 

شاید بتوان اینچنین توضیح داد که کاربرد اسپری خشک در بیش‌تر مواقع شستشو دادن و پاک‌کردن برد یا کیت الکترونیکی است اما ولی اسپری روغنی یا همان اسپری چرب، برای روان‌سازی بخش‌های متحرک و در جُنبشی که روی برخی از دستگاه الکترونیک وجود دارد به‌کار برده می‌شود. اسپری چرب برای پاک کردن و روانکاری قطعاتی مثل ولوم های کامپیوتر، رادیو و تلویزیون و... کاربرد دارد.

 

 

اسپری روغنی تمیز و روان‌کننده ناهید:

 

اسپری ناهید روغنی یا اسپری چرپ ناهید، حجم 300 میلی‌لیتر، یک روان و تمیزکننده سطوح، برای مواردی چون تجهیزات الکترونیک، سوییچ‌ها، کلیدها و ولوم‌ها، سلکتورها، موتورهای ظریف الکتریکی، قطعات متحرک کوچک و ابزارهای گوناگون است- این اسپری افزون بر خاصیت روان‌کنندگی خود که آن را از اسپری خشک ناهید مجزا می‌کند، دارای توانایی ایجاد پوشش در برابر زنگ‌زدگی و اکسیداسیون سطوح

 

 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

 09124510210

 

 
1 2 3 4 5