از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ابر جادویی وایت اند وایت مدل وایت مجیک ( white &white magic)

وضعیت موجود
قیمت 12000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ابر جادویی مجیک:

ابر جادویی مجیک از جنس نانو میکروفایبر است که قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی داشته و همین قابلیت باعث شده تا گزینه مناسب تری برای تمیز کردن انواع سطوح باشد. از این ابر اسفنجی برای پاک کردن فضای داخلی و خارجی خودرو مانند سپر ماشین، روکش صندلی و شیشه، در منزل برای نظافت یخچال، پارکت، آینه و … می توانید استفاده نمایید.

 

برای استفاده از این محصول هیچگونه نیازی به مواد شوینده بهداشتی ندارید و تنها مقداری آب برای پاکیزه کردن سطح مورد نظرتان کافیست. یکی دیگر از ویژگی های مهم و کاربردی ابر نانوی مجیک اسپانگ برای ماشین عدم ایجاد خطوط و خط و خش می باشد.

 

محصول فوق با تکیه بر ساختار مناسب خود عملکردی بسیار بی‌نظیر دارد. در این اسفنج نه‌تنها نقاط ضعف اسفنج‌ها و ابرهای معمولی برطرف شده، بلکه شرکت سازنده توانسته از این نقاط ضعف به‌عنوان نقاط قوتی برای محصول خود استفاده کند تا بر محبوبیت این اسفنج بیفزاید. یکی از مشکلاتی که معمولا در حین کار با ابرها و اسفنج‌ها دیده می‌شود، وجود حفره‌های نامنظم در ساختارشان است.

 

این نوع حفره‌ها اسفنج یا ابر را از حالت یکدست بودن خارج می‌کنند، مقدار آب جذب‌شده در این بخش‌ها با سایر قسمت‌ها متفاوت خواهد بود و معمولا در اثر فشار و اعمال نیروی بالا، ابر یا اسفنج از همین نواحی دچار آسیب می‌شود. برای جلوگیری از بروز مشکلات این‌چنینی، فناوری نانو به کمک تولیدکنندگان این اسفنج‌ها آمده است. با استفاده از این فناوری سطح اسفنج ساختاری بسیار منظم پیدا می‌کند و این نظم حتی در مقیاس بسیار کوچک و در حد نانومتر روی اسفنج حفظ می‌شود؛ ازاین‌رو طول عمر آن افزایش پیدا می‌کند و عملکرد اسفنج بهبود می‌یابد.

 

محصول فوق یکی از تولیدات کاربردی از کشور آلمان است که برای تمیز کردن سطوح از فناوری نانو بهره می‌برد. به لطف این فناوری این محصول تخلخلی بسیار منظم پیدا کرده است. این اسفنج کوچک ابعادی برابر 10 × 6 × 2 سانتی‌متر دارد. این ابعاد کوچک موجب شده تا کاربر بتواند بخش‌هایی محدود از سطح را تمیز کند که پاک کردن آن‌ها نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد.

 

برای استفاده از این اسفنج جادویی به هیچ ماده‌ی شیمیایی تمیزکننده نیازی ندارید و تنها با کمک آب می‌توانید این کار را انجام دهید؛ این موضوع برای افرادی که به مواد تمیزکننده‌ی شیمیایی حساسیت دارند، خبر خوبی خواهد بود؛ از سوی دیگر به دلیل خنثی بودن آب از نظر میزان PH، احتمال ایجاد واکش با سطح بسیار کاهش می‌یابد. برای استفاده از این محصول کافی است ابتدا اسفنج را خیس کرده، سپس با فشار دست، آب اضافی آن را بگیرید و اسفنج را روی سطح بکشید. از این محصول می‌توانید برای تمیز کردن سطوح مختلفی مانند فلزات، شیشه، پلاستیک، لاستیک، چرم، کاشی و سرامیک استفاده کنید.

 

سطح متخلخل این اسفنج موجب شده تا قدرت بالایی در جذب آلودگی داشته باشد که مانع از پخش شدن آلودگی روی سطح می‌شود؛ ازاین‌رو آلودگی جذب حفره‌های ریز اسفنج شده و روی سطح سر نمی‌خورد. میزان مناسب زبری این کالا موجب شده تا کاربر بدون نگرانی بتواند از آن روی بیشتر سطوح سخت و حتی حساس استفاده کند. زبری محصول نه آن‌قدر کم است که نتواند سطح را تمیز کند و نه آن‌قدر زیاد است که موجب ایجاد خط و خش روی آن شود.

 

این محصول در بسته‌هایی 60 عددی و در چند رنگ عرضه می‌شود. تعداد بالای این اسفنج‌های جادویی در هر بسته موجب شده تا کاربر بتواند در صورت تمام شدن عمر مفید یک اسفنج، از یک اسفنج جایگزین دیگر استفاده کند.


 

راه های ارتباطی با ما:


تلفن تماس:

 09124521585

025-36623795

 

واتساپ:

09935667505